RAJO- BREJKY

Mlieko je dôležitou súčasťou stravy každého školáka,
a preto RAJO prináša chutnú mliečnu desiatu Brejky aj do vašej školy.

Cieľom mliečneho programu Brejky je podporovať zdravé stravovacie návyky u detí a zatraktívniť konzumáciu mliečnych výrobkov. Pretože mlieko je plné látok, ktoré sú dôležité pre vývoj organizmu každého školáka. Obsahuje 16 esenciálnych živín, vrátane vápnika pre zdravé zuby a niacínu pre rast a vývoj. Bielkoviny a sacharidy deťom dodávajú potrebnú energiu.

Aké mliečne desiate nájdem v automate?

V automate sa nachádzajú mlieka Brejky biele aj ochutené, ovocné šťavy, cereálie a nápoje. V priebehu školského roka sa ponuka obmieňa.

Koľko stojí mliečna karta Brejky a akú má platnosť?

Papierovú kartu Brejky s nulovým kreditom dostanete na škole. Platnosť karty je počas celej školskej dochádzky dieťaťa na škole.

Ako sa dozvie rodič alebo dieťa koľko mliečnych
desiat ešte zostáva na karte?

Stačí vložiť kartu do Brejky automatu na škole a na displeji sa zobrazí kredit na karte. Rodič môže kontrolovať výber z automatu na portáli www.brejky.sk. Pre prihlásenie použite heslo uvedené na karte (ktoré následne môžete zmeniť).

V čom sa líši mliečny automat Brejky
od iných výdajných automatov?

Mliečny automat Brejky obsahuje mliečne výrobky, ktoré boli schválené príslušným úradom dozorujúcim nad školským mliekom. Školské mlieko je určené len pre deti materských, základných škôl. Automat nie je mincový, ale využíva špeciálnu mliečnu kartu, ktorú môže obdržať iba žiak danej školy.

Kto dokladá výrobky do automatu?

Spoločnosť RAJO zabezpečuje pravidelné dokladanie výrobkov do automatov. Každé dokladanie výrobkov do automatu zároveň znamená aj kontrolu doby spotreby.